تولید انواع کیف چرم

تولید همه نمونه انواع کیف چرم زیر بصورت اختصاصی امکان پذیر می باشد

دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

همراه : ۳۱۶۶ ۱۵۵ ۰۹۱۲ مهدی حاجی اسماعیلی

کیف تبلیغاتی

کیف های چرم در صنعت مد قدمت بسیار طولانی دارد. در واقع از زمانی که چرم به عنوان یکی از منسوجات بسیار قیمتی و با ارزش شناخته شد، کیف چرم نیز با هدف حمل و انتقال اشیا وارد بازار شد. البته در ابتدا تولیدی کیف چرم به شکلی کاملا ساده و ابتدایی بود اما چنانچه می دانید اکنون انواع طرح ها و مدل های مختلف وجود دارد که کوله پشتی چرم و ساک های چرمی برخی از آن ها هستند. صنعت چرم از ۳۰۰۰ سال پیش مورد استفاده و توجه قرار گرفته و کشورهای مختلفی امروزه در این صنعت سرآمد شده اند. کشورهای ایتالیا و ترکیه تولید قابل توجهی از چرم دارند و سالانه میلیاردها از صنعت چرم درآمد دارند. جالب است بدانید این صنعت در ایران هم جایگاه خوبی دارد. چرم تولید شده در ایران از جمله چرم های مرغوب و مورد توجه صنعت پوشاک می باشد.

کیف همایش

چرم طبیعی یا چرم مصنوعی، کدام کیف چرمی بهتر است؟!

کیف چرم می تواند از دو نوع چرم طبیعی و چرم مصنوعی تولید شود. چرم طبیعی ماده ای با قدمت بسیار بالا و البته جنسی بادوام محسوب می شود که از پوست حیوانات به شکل خام بدست می آید.

این نوع چرم با توجه به دوام، راحتی، زیبایی و انعطاف پذیری بالایی که دارد نسبت به نوع مصنوعی آن برتر است. اما برخی از افراد هم هستند که به دلیل اهمیت زیادی که به حیوانات می دهند، استفاده از چرم طبیعی را برای مصارف تولیدی لباس مناسب نمی دانند. در چنین شرایطی چرم مصنوعی وارد بازار می شود که در مواردی مانند تولیدی اسباب و اثاثیه منزل مانند مبل و روکش صندلی و ساخت بسیاری از انواع پوشاک کاربرد دارد.

البته ناگفته نماند قیمت چرم طبیعی و چرم مصنوعی نیز چندان که باید قابل مقایسه با یکدیگر نیست. هرچند چرم مصنوعی نیز در تاریخ جایگاه بلند مدتی دارد بطوریکه حتی قدمت برخی از آن ها به قرن ۱۹ میلادی نیز بر می گردد.

کیف سمیناری

رنگبندی کیف چرم...

کیف چرم در انواع رنگ های متنوع در بازار تولید و به فروش می رسد. چرم طبیعی کیفیت مطلوب تری دارد اما برخلاف باور عمومی فقط رنگ های سیاه و قهوه ای نیستند که به انواع چرم اختصاص دارند.

در واقع استفاده از صنعت رنگرزی سبب شده است تا محصولات چرمی در انواع رنگ بندی یافت شوند. البته رنگ های روشن تر بیشتر در انواع چرم مصنوعی دیده می شود. رنگ هایی مانند بنفش، نارنجی، سبز، آبی، صورتی یا هر رنگ دیگر که دلخواه شما باشد.

چرم از ماهی سالمون، یا شتر؟!

کیف از چرم طبیعی حیوانی مانند چرم گوسفند، چرم گاو، چرم شتر و در برخی کشورها با چرم حیوانات خاص مثل آهو و حتی کروکودیل ساخته شود. چرم شتر به دلیل دوام بیشتر و نرم بودن زیاد در صنعت کیف طرفداران بسیاری دارد.

این چرم به دلیل انعطاف پذیری و مقاومت و همچنین راحتی در دوخت روز به روز بر خواهنشان افزوده می شود. شاید کیف پولی که اکنون در دست خود دارید یا کمربندی که هر روز از آن استفاده می کنید روزی یک ماهی سالمون بوده! بله تعجب نکنید چرم ساخته شده از پوست ماهی سالمون از درجه کیفی بسیار بالا می باشد که به دلیل تراکم بالای آن بسیار با دوام تر از سایر پوست های متداول است. اما باید برای تهیه این نوع کالا که با چنین چرم مرغوبی ساخته می شود هزینه بسیار زیادی متحمل شوید. چرم گاو در دنیا و به خصوص در ایران به دلیل فراوانی در تولید و ارزان بودن بیشتر در صنعت کیف و کفش مورد استفاده قرار می گیرد. کیف چرم خوب می تواند از انواع مختلف چرم های ذکر شده ساخته شود. اما امروزه چرم مصنوعی در تولید کیف و کمربند و کفش جایگزین انواع چرم طبیعی گشته، که از دوام و انعطاف کمتری نسبت به نوع طبیعی آن برخوردار می باشد.

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، کوچه مهری، کوچه سوسن یکم، پلاک 15 طبقه 4 واحد 9

Info@vajegostartv.com

021-22010070

0912-1553166