تقویم رومیزی

شما اینجا هستید : صفحه اصلی / تقویم رومیزی

تقویم رومیزی ارزان یکی از محصولات تبلیغاتی موثر با اندازه و طرح های مختلف می باشد که توسط شرکت ها و موسسات مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو نوع طراحی و انتخاب محصول  برای تقویم رومیزی 1401 با در نظر گرفتن نظرات مشتری امکان پذیر می باشد و کیفیت چاپ بالا را می توان درشرکت هایی که به طور تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند مشاهده کرد

تلفن صحافی : ۶۹ ۹۵ ۲۶ ۴۴ دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

همراه : ۳۱۶۶ ۱۵۵ ۰۹۱۲ مهدی حاجی اسماعیلی

افتخار تولید تقویم رومیزی ارزان برای شرکتها و ارگانهای مطرح کشور

تقویم رومیزی 1400
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی ارزان
تقویم رومیزی چوبی
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی مدیریتی
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی 1400
تقویم رومیزی سلفونی
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی روکش گالینگور
تقویم رومیزی MDF
تقویم رومیزی ارزان
تقویم رومیزی چوبی
تقویم رومیزی نفیس
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی مدل دالبری
تقویم رومیزی مدل جاکارتی
تقویم رومیزی یادداشتی
تقویم رومیزی جا خودکاردار
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی نفیس
تقویم رومیزی آرایشی
تقویم رومیزی اختصاصی
تقویم رومیزی جلد سخت
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی خاص
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی روکش سلفون
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی مدل یادداشتی
تقویم رومیزی
تقویم رومیزی اختصاصی
تقویم رومیزی 99
تقویم رومیزی روکش کتان
تقویم رومیزی جلد پایه سخت
تقویم رومیزی ارزان
تقویم رومیزی پایه جلد سخت
تقویم رومیزی روکش سلفون
تقویم رومیزی گلاسه
تقویم رومیزی ارزان
تقویم رومیزی پانچی
تقویم رومیزی چاپ طلایی
تقویم رومیزی ارزان
تقویم رومیزی 99
تقویم رومیزی 99
تقویم رومیزی

تضمین قیمت و کیفیت تقویم ها

دانلود لیست قیمت تقویم های رومیزی سال ۹۹ (لطفا کلیک کنید)

دانلود کاتالوگ(لطفا روی کلمه دانلود کلیک کنید)

تقویم رومیزی 1400

تولیدات ما از تقویم رومیزی 1400 به عنوان یکی از محصولات باکیفیت و کاربردی می تواند یک هدیه تبلیغاتی مطلوب باشد که با پیشرفته ترین دستگاه های چاپ ارائه می گردد. هر آنچه را که از یک محصول بی نظیر انتظار داشته باشید می توانید با ما در زمینه چاپ و ارائه این محصول تجربه کنید در عین حال از قیمت مناسب برای انواع سررسید نیز بهره مند گردید. چاپ عالی همراه با پایه های متنوعی که برای آن در نظر گرفته می شود همین طور طراحی منحصر بفرد توانسته است نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. در عین حال امکان سفارشی سازی محصولات مختلف می تواند با سلایق متفاوت هماهنگ شده و انتظار مشتریان را به شکلی مطلوب برآورده سازد.

تقویم رومیزی ارزان

تنوع در طراحی و ارائه این محصول به اندازه ای زیاد است که گاهی انتخاب نوع خاص از بین آن دشوار می شود اما در هر صورت می توان نوعی را که متناسب با کاربری مطلوب و استفاده در مکان های خاص است به شکل تخصصی انتخاب کرد. اطلاعات موجود در تقویم های رومیزی مانند سایر سررسیدها متنوع بوده و به صورت جامع و کامل ارائه می گردد. با توجه به نوع چاپخانه و صحافی که برای چاپ این محصول در نظر گرفته می شود می توان انواع حرفه ای از آن را مشاهده نمود که با داشتن ویژگی هایی مانند کیفیت و طراحی توام با زیبایی و دقت قابل ارائه می باشند.

تقویم رومیزی ارزان از نظر شکل ظاهری دارای چندین نمونه می باشد و هر نمونه نسبت به طراحی آن دارای یک شکل است. قیمت تقویم رومیزی چوبی با توجه به تعداد برگ های آن، میزان دقیقه چاپ لیزر پایه تقویم و مدل پایه به کار گرفته شده در ساختار آن و سایز پایه محصول تعیین می شود.

انواع نفیس از تقویم های رومیزی

انواع تقویم رومیزی نفیس چوبی با استقبال بی نظیری از سوی مدیران شرکت های و موسسات مختلف جهت قرارگیری بر روی میز و نگه داشتن آن قرار گرفته است. تفاوت در کوچک ترین اجزا و خاص بودن نوع چوبی موجب شده است که این محصول به عنوان یکی از پرکاربردترین محصولات تبلیغاتی مورد انتخاب مشتریان قرار گیرد.

تقویم رومیزی

روند تولید تقویم رومیزی به این صورت می باشد که پس از سفارش مشتری به چاپخانه مورد نظر مراحل طراحی صفحات آن آغاز می شود و پس از اتمام طراحی سفارش به چاپ می رسد و به مشتری تحویل داده می شود. با توجه به این که انوع تقویم رومیزی 99 به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند بهتر است برای سفارش چاپ به صحافی های معتبر که دارای تجهیزات پیشرفته صحافی می باشند مراجعه کنید تا محصول نهایی با بالاترین کیفیت به چاپ برسد.

پایه ها به دو نوع جلد پایه سخت و غیر سخت تقسیم می شوند.

پایه سخت:

پایه به طور معمول به صورت جلد سازی شده مورد استفاده قرار می گیرد که به آن جلد سخت گفته می شود. از متریال های مختلف می توان برای پوشش پایه سخت استفاده کرد که پرکاربردترین آنها پوشش گالینگور یا گلاسه چاپ شده و سلفون خورده ( اصطلاحا پایه سلفونی) می باشند.

پایه غیر سخت:

به منظور کاهش هزینه های تولید در تیراژ بالا می توان توان پایه را از جنس غیر سخت انتخاب کرد. برای تولید تقویم رومیزی پایه غیر سخت از مقوای 300 گرم یا 400 گرم گلاسه استفاده می شود و می توان طرح دلخواه را بر روی آن چاپ کرد. این محصول ایستایی خوبی بر روی میز ندارد اما با سرعت عمل بالا به چاپ می رسد. امکان چاپ سررسید و تقویم رومیزی به صورت سفارشی برای مشتریان وجود دارد و موارد سفارشی سازی شامل موارد زیر می باشد. تغییر ابعاد، امکان چاپ بر روی صفحات، چاپ پشت صفحات، چاپ بر روی جلد ، چاپ پایه، حک لوگو بر روی تقویم هیمن طور امکان استفاده از تصاویر متنوع نیز برای مشتریان در صفحات مختلف این محصول به صورت سفارشی امکان پذیر می باشد از این رو قدرت انتخاب مشتریان بیشتر خواهد شد.

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، کوچه مهری، کوچه سوسن یکم، پلاک 15 طبقه 4 واحد 9

Info@vajegostartv.com

021-22010070

0912-1553166