تیزرهای صنعتی

شما اینجا هستید : صفحه اصلی / تیزرهای صنعتی

ساخت تیزر صنعتی

افتخار تولید و ساخت تیزرهای صنعتی برای شرکتها و ارگانهای مطرح کشور

دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

همراه : ۳۱۶۶ ۱۵۵ ۰۹۱۲ مهدی حاجی اسماعیلی

مراحل ساخت تیزرهای صنعتی و کاربرد آنها:

در ابتدا باید بدانید تیزر صنعتی یکی از زیر مجموعه های صنعت به شمار می رود که در آن نمونه هایی از شگفتی، نوآوری، تلاش و ... دیده می شود به عبارتی می توان گفت تیزر صنعتی آماده کردن و ساخت فیلم مربوط به یک کسب و کار است.

ساخت تیزرهای صنعتی به گونه ای است که قدرت تاثیرگذاری آنها بر روی افراد متفاوت است و مخاطبان بیشتری به این نوع تیزرها جذب می شوند. در واقع مقصود از ساخت تیزرهای صنعتی این است که به منظور نمایش تاسیسات صنعتی و مسائلی مربوط به سیر تولید کالا از همان ابتدا که مواد اولیه آن ساخته و تولید می شود تا زمانی که وارد بازار می شود.

همانطور که تمامی تیزرها ساخت آنها دارای مراحلی است از این رو ساخت تیزرهای صنعتی نیز وابسته به مراحلی است که باید به آنها توجه اساسی شود و چنانچه این مراحل مورد توجه قرار بگیرد از این رو یک تیزر موفق ساخته می شود. بنابراین مراحل ساخت تیزرهای صنعتی به این صورت می باشد:

- ارائه ایده های اولیه

- سناریو نویسی که عوامل متعدد از جمله کارگردان، فیلمبردار، فیلم نامه نویس و ... بر آن نقش موثری ایفا می کند.

- طراحی استوری

- انتخاب کردن فضای مناسب برای اجرای تیزر، بازیگر یا گوینده در صورتی که این کار الزامی باشد.

- شروع مرحله تولید

- اجرا و اعمال اصلاحات پس از بررسی نتایج.

نکته: افراد در زمان ساخت تیزرهای صنعتی به دنبال این هستند که مجموعه خود را در قالب محتوای ویدیویی به مخاطب ارائه دهند عده ای بر این باورند که ساخت تیزرهای صنعتی برای کارخانه های بزرگ که دارای بخش ها و قسمت های مختلف است مناسب می باشد حال آنکه این تصور صحیح نیست و هر شرکت و مجموعه ای می تواند بدون در نظر گرفتن شرایط خاص اقدام به ساخت این نوع تیزرها نماید.

مزایا و کارکرد ساخت تیزرهای صنعتی:

همانطور که میدانید یکی از رایج ترین و پرکاربردترین تکنیک هایی که شرکت ها برای شناسایی خود به مخاطبان از آن استفاده میکنند ساخت تیزرهای صنعتی است که یکی از مهمترین مزایای آن افزایش تعداد مخاطبان و مشتریان است. یکی از موارد مهم در زمان ساخت تیزر صنعتی این است که باید صمیمیت و ارتباط زیادی بین افراد و آن مجموعه وجود داشته باشد و به طور کلی ساخت فیلم صنعتی دارای هیچ محدودیتی نیست و تمامی افراد در تمامی مجموعه ها می توانند به این کار اقدام کنند و به عبارتی یک نوع فعالیت گروهی قلمداد می شود.

یکی از مهم ترین نکاتی که برای ساخت تیزرهای صنعتی مورد توجه افراد قرار می گیرد این است که زمینه و حیطه کاری فرد و هدف و مقصود وی از این کار منحصر به فرد می باشد که این خود در واقع از جمله مزیت های تیزرهای صنعتی محسوب می شود که در آنها نمونه هایی از خلاقیت و ابتکار و نوآوری یافت می شود.

با توجه به اینکه این نوع تیزرها خود دارای محتوا و مضمون فنی، آماری و اطلاعاتی می باشد برای معرفی و شناسایی فعالیت های مختلف در واحدهای صنعتی و ... کاربرد زیادی دارد و در واقع می توان گفت مضمون تیزرهای صنعتی متفاوت می باشد که از جمله آنها:

- معرفی و آشنایی با خط تولید یک کارخانه

- فرآیند تحقیقاتی مربوط به یک پروژه

- ویژگی های مربوط به محصولات تولید شده

- گزارشی از عملکرد و تراکنش های مالی مربوط به یک موسسه یا شرکت

- گزارشی از عملکرد و کارکرد یک مجموعه صنعتی

- ارائه ویژگی هایی که مربوط به تملمی جزئیات محصولات می باشد.

- نکته: در هر صورت می توان گفت تیزرهای صنعتی برای نمایش در سمینارها، کنفرانس ها، نمایشگاه ها و... ساخته می شود و مهم ترین مقصود آن، این است که جنبه تبلیغاتی و یا گزارشی دارد. بنابراین ساخت تیزر و فیلم تبلیغاتی بسته به نحوه فیلمبرداری، افکت های مورد استفاده و تدوین فیلم و... متفاوت است و برای موفقیت فیلم و بالا رفتن و ارتقای کیفیت ان نیاز است یک تیم مجرب و متخصص این مسئولیت را بر عهده بگیرند.

نکات مهم در ساخت تیزرهای صنعتی:

نکات مهم در ساخت تیزرهای صنعتی:

با توجه به تعریفی که در زمینه ساخت تیزر ارائه شد باید بدانیم ساخت تیزرهای صنعتی به نسبت طولانی تر از دیگر انواع تیزرهای تبلیغاتی است که اغلب نقش تبلیغات در آنها کمرنگ تر می باشد.

یکی از مهم ترین نکات در زمینه ساخت تیزرهای صنعتی این است که نقش کارگردان در تهیه آنها بسیار زیاد است حال آن که در فیلم های عادی این نقش به مراتب کمرنگ تر می باشد اما شرکت ها متناسب با اهداف و خواسته خود اقدام به ساخت این نوع تیزرها می کنند که نتیجه این عمل تاثیر گذاری بیش از حد بر مخاطب است.

با توجه به اینکه شرایط ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همچنین تیزرهای صنعتی با یکدیگر متفاوت است زمان و هزینه های هر یک از این موارد نیز به صورت متغیر است یعنی به گونه ای است که ساخت این نوع تیزر می تواند تحول اساسی در فروش محصولات ایفا کند.

افراد در زمان ساخت تیزرهای صنعتی در درجه نخست باید از تجربه و تخصص لازم برای تولید و ساخت این نوع تیزرها برخوردار باشند و بتوانند برای ایده پردازی خلاقیت و ابتکار داشته باشند. از مهمترین مواردی که باید برای بالا بردن کیفیت تیزرهای صنعتی به آن توجه شود این است که از تجهیزات مدرن و خلاقانه استفاده شود که پیام را در کوتاه ترین زمان ممکن به فرد القا می کند.

در اخر چنانچه بخواهیم به صورت مختصر به تیزرهای صنعتی و نحوه ساخت آنها اشاره کنیم به این صورت است که تیزر صنعتی شباهت زیادی به فیلم های تبلیغاتی دارد اما تفاوت هایی هم بین آنها به چشم میخورد که بارزترین آن محل فیلمبرداری است که باید محیط های صنعتی به خوبی شناسایی شده باشد.

یکی دیگر از تفاوت های موجود در ساخت تیزرهای صنعتی این است که محتوای تیزرها می تواند متمایز کننده آنها از یکدیگر باشد و از مهم ترین و چشمگیرترین کاربردهای تیزرصنعتی این است که می توان معرفی ابزار آلات صنعتی، محصولات، داده های آماری و.. را بدین وسیله انجام داد. چنانچه در زمان ساخت این تیزرها از جلوه های محبوب و .. استفاده شود مخاطب دچار هیجان می شود و این خود یکی از موارد ثبت فیلم و تیزر در ذهن مخاطب است. در رابطه با ساخت تیزرهای صنعتی اینگونه قید می شود که هزینه این تیزرها نسبت به دیگر انواع تیزر و فیلم کمتر است.

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، کوچه مهری، کوچه سوسن یکم، پلاک 15 طبقه 4 واحد 9

Info@vajegostartv.com

021-22010070

0912-1553166