انواع تبلیغات در اینستاگرام به چه صورت است؟

همراه : ۳۱۶۶ ۱۵۵ ۰۹۱۲ دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

پیشرفت تکنولوژی و استفاده از شبکه های اجتماعی در عصر حاضر، یکی از ساده ترین و بی دغدغه ترین روش های تبلیغاتی را پیش روی مشاغل و کسب و کارهای مختلف قرار داده است. بدون تردید همه صاحبان کسب و کار به انواع تبلیغات در اینستاگرام اندیشیده اند. زیرا این رسانه، مردم بسیار زیادی را در کشور به سمت خود جذب نموده است. 

البته برخی از افراد هنوز هم به تاثیر انواع تبلیغات در اینستاگرام باور ندارند. اما باید بگوییم همین الان که شما در حال اندیشیدن به درستی یا نادرستی این باور هستید، افراد زیادی هستند که از طریق پیج های اینستاگرامی خود پول به دست می آورند. 

پس بهتر است به این روش تبلیغاتی در پیج های اینستاگرام ایمان آورید. البته بهتر است ابتدا برای ورود به این کار بدانیم که چگونه در پیج های بزرگ اینستاگرام تبلیغ کنیم؟ زیرا اگر در مورد انواع تبلیغات در اینستاگرام اطلاعاتی نداشته باشیم، قادر نخواهیم بود تبلیغات مفیدی در این سامانه داشته باشیم. 

از سوی دیگر این نکته را بدانید که بیزینس همیشه خرج دارد، اما برای این که این هزینه و خرج بی دلیل صرف نشود، باید در محیطی اقدام به سرمایه گذاری نمایید، که از بازگشت سرمایه گذاری خود مطمئن باشید. 

چگونه باید در پیج های بزرگ اینستاگرام تبلیغ کنیم؟

چگونه باید در پیج های بزرگ اینستاگرام تبلیغ کنیم؟

این که چطور فالوورهای زیاد داشته باشید یا این که چگونه بتوانید از انواع تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید، همگی جزو سوالاتی است که ذهن همه ما را به خود مشغول نموده است. اولین اصل برای این که قادر باشیم از انواع تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنیم، افزایش تعداد فالوور های واقعی پیج اینستاگرامی مان است. 

برخی از افراد ترجیح می دهند برای انجام تبلیغات به سراغ سلبریتی ها یا به اصطلاح شاخ های مجازی بروند. برخی دیگر هم ترجیح می دهند از روش تبلیغات بنری یا اسپانسری استفاده کنند. اما کدام یک از انواع تبلیغات در اینستاگرام بازدهی بیشتری دارد؟ 

این سوالی است که باید به آن بپردازیم و بهترین روشی را که می تواند برای ما تبلیغات بهتری ارائه دهد، انتخاب کنیم. اجازه دهید این را بگوییم که تمام این روش ها و انواع تبلیغات در اینستاگرام خوب و مناسب هستند. پس نمی توانیم از میان این روش ها یکی را انتخاب کنیم. 

اما نکته ای که ما باید بدانیم این است که کدام یک از این روش های تبلیغاتی، برای ما مناسب تر است. از سوی دیگر کدام یک از انواع تبلیغات در اینستاگرام با بودجه و سرمایه ما جور در می آید. مثلا از میان تبلیغات ویدئویی، یا تبلیغات استوری و تبلیغات اسپانسری، باید بگوییم مورد سوم چون توسط خود کمپانی اینستاگرام انجام می شود همیشه با هزینه بیشتری روبرو است. 

یا تبلیغاتی که توسط اسپانسرها و یا به اصطلاح شاخ های مجازی صورت می گیرد، هزینه بالایی برای ما در بر خواهد داشت. زیرا این دسته از افراد منبع درآمدشان از این طریق بوده و برای شما که کسب و کاری نوپا هستید، سنگین خواهد بود. 

هیچ فرقی ندارد شما کسب و کار نوپا هستید یا سابقه طولانی در زمینه کسب و کارتان داشته اید. در هر حال این هزینه ها برای شما می تواند سنگین باشد. پس ما در این مطلب انواع تبلیغات در اینستاگرام به شما را معرفی خواهیم نمود، که هزینه بالایی برای شما به بار نیاورد. در عوض بتواند مشتری بیشتری را به سمت کسب و کار شما جذب نماید. 

بهترین روش های تبلیغات اینستاگرام چیست؟

یکی از بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام با هر هزینه ای، تبلیغ در پیج های بزرگ اینستاگرامی است. می توانید ابتدا از روش تبلیغات بنری استفاده نمایید. یعنی بنری را آماده نموده و برای یکی از صفحات بزرگ در اینستاگرام ارسال نمایید. 

آنها در ازای دریافت مبلغی، بنر تبلیغاتی شما را در معرض دید افراد زیادی قرار میدهند. شاید بگویید در میان انواع تبلیغات در اینستاگرام این روش ساده ترین است. اما سخت در اشتباه هستید. زیرا انتخاب یک صفحه بزرگ در اینستاگرام و آماده کردن یک بنر مناسب، بدون شک نیاز به بررسی و ریزه کاری های خاصی دارد. 

شما تنها با این روش می توانید به میزان قابل توجهی فالورهای پیج اینستاگرامی خود را افزایش دهید. ابتدا اجازه دهید به این مسئله بپردازیم که اصلا پیج های بزرگ در اینستاگرام کدوم پیج ها به شمار می روند. حتما با خودتان تصور می کنید پیج هایی که دارای ارقام 100K یا 200K هستند، بزرگترین پیج های اینستاگرامی به شمار می روند. اما این باور غلط است.

به هیچ عنوان بالا بودن عدد فالوور ها دلیل بر بزرگ بودن پیج اینستاگرام نمی باشد. برای این که از انواع تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید، ابتدا باید یک پیج بزرگ اینستاگرامی را شناسایی نمایید. که این دسته از پیج ها دارای دو مشخصه کلی هستند. تعداد فالوورهای زیادی دارند، و تخصصی هستند. 

برای تشخیص واقعی بودن تعداد فالورهای پیج های بزرگ، کافیست تعداد فالوورها را در 16% ضرب کنید. از سوی دیگر اگر بیشتر فالوورها بدون عکس هستند، بدون شک فیک می باشند.

انواع تبلیغات در اینستاگرام

انواع تبلیغات در اینستاگرام به چه صورت است؟

پس از این که موفق شدید پیج بزرگ در اینستاگرام شناسایی نمایید، حال باید به سراغ انواع تبلیغات در اینستاگرام روید. این که این تبلیغات با چه روش هایی انجام می شوند، بسیار حائز اهمیت هستند.

1. تبلیغات استوری

حتما شما هم بارها شاهد بنرهای مسابقات اینستاگرامی بوده اید، که برخی از افراد مشهور یا پیج های بزرگ در استوری های خود قرار داده اند. این روش یکی از انواع تبلیغات در اینستاگرام به شمار می رود، که بنر های تبلیغاتی را به مدت 24 ساعت در استوری پیج های بزرگ قرار می دهند، تا افراد زیادی استوری را مشاهده کنند.

2. تبلیغات بنری

تبلیغات بنری خود یکی از روش های تبلیغی در اینستاگرام است، که با قرار دادن یک عکس در یکی از صفحه های بزرگ اینستاگرام، باعث افزایش تعداد فالوور های خود خواهید شد. برای این کار و انتخاب این روش تبلیغاتی باید به جذابیت بنر خود توجه ویژه ای داشته باشید. زیرا اگر بنر شما از جذابیت بالایی برخوردار نباشد، حتی تبلیغ در پر فالوور ترین پیج هم بی نتیجه خواهد بود. 

3. تبلیغات ویدئویی

از دیگر انواع تبلیغات در اینستاگرام، روش تبلیغات ویدئویی را می توانیم نام ببریم. این روش تنها مختص به پخش ویدئو می باشد. یعنی شما با قرار دادن ویدئو هایی مناسب از کسب و کار خود در صفحه های بزرگ اینستاگرامی، اقدام به تبلیغ پیج کاری خود می نمایید. 

که اصولا هزینه تبلیغاتی این روش با دو روش دیگر کمی متفاوت تر بوده و می توانیم بگوییم از هزینه بیشتری برخوردار است. 

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، کوچه مهری، کوچه سوسن یکم، پلاک 15 طبقه 4 واحد 9

Info@vajegostartv.com

021-22010070

0912-1553166