طراحی تبلیغات در اینستاگرام

همراه : ۳۱۶۶ ۱۵۵ ۰۹۱۲ دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

همانطور که میدانیم تبلیغات در اینستاگرام به صورت 24 ساعته انجام می گیرد. تبلیغات در اینستاگرام در انواع مختلف صورت میگیرد که از جمله آن ها می توان به انواع ویو، ایمپرشن و ریچ اشاره کرد. هم اکنون اینستاگرام با داشتن بیش از یک میلیارد کاربر پس از فیسبوک دومین شبکه اجتماعی در سراسر جهان محسوب می شود. به همین سبب، امروزه تبلیغات در اینستاگرام برای اکثر صاحبان مشاغل بسیار ضروری و مهم است.

تبلیغات اینستاگرام یکی از روش های تبلیغات بصری است و از آنجا که تبلیغات بصری از جمله مهم ترین تبلیغات به حساب می آید بنابراین می توان تبلیغات در اینستاگرام را از جمله تبلیغات مهم به حساب اورد. همان طور که می دانیم در تبلیغات اینستاگرام می توانید لینک دلخواه خود را قرار دهید. بنابراین امکان بازدید برای کاربران به راحتی مهیا می شود پس تبلیغات در اینستاگرام از این جهت هم برای شما و هم برای کاربران مفید است

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

تبلیغات در پیج های پر بازدید اینستاگرام از موثرترین روش‌ها برای تبلیغات محسوب می‌شود که به صورت پست یا استوری کردن انجام می‌گیرد. به این صورت که تبلیغ شما در این پیج ها که پر بیننده هستند تا رسیدن به تعداد بازدید مورد نظر نمایش داده می شود که این تبلیغات می تواند به صورت تبلیغات 24 ساعته در پیج های پر بیننده نمایش داده شود. در این نوع تبلیغات شما باید بدانید که به چه میزان بازدید برای تبلیغات خود در اینستاگرام نیاز دارید. هزینه این نوع تبلیغات در اینستاگرام بر اساس تعداد فالوور و مشارکت فالوورهای آن صفحه مشخص می گردد.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

برای اینکه بتوان از تبلیغات در اینستاگرام بهره برد لازم است که از کمپین تبلیغاتی اینستاگرام استفاده کرد. این کمپین ها با انتشار محتوای بیزینس در صفحه اینستاگرام خود در صدد رسیدن به یک هدف مطلوب می باشند. این هدف می تواند برای معرفی یه برند یا یک خدمات باشد یا اینکه برای افزایش فروش یک محصول باشد. امروزه ما شاهد تعداد زیادی از این کمپین ها هستیم که هر کدام در حوزه ی خاص خود از جمله کمپین آگاهی از برند،کمپین مسئولیت اجتماعی، و ... فعالیت دارند و می توانند به تبلیغات در اینستاگرام به شما کمک کنند. پس برای تبلیغات در اینستاگرام باید از کمپین مربوط به تبلیغ خود استفاده کنیم تا نتیجه مطلوبی حاصل شود.

طراحی تبلیغات اینستاگرام

طراحی تبلیغات

برای اینکه تبلیغات در اینستاگرام شما را به هدفی که دارید برساند، لازم است که از طراحی تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید. برای این منظور، باید از یک بنر تبلیغاتی استفاده کنید. بنر تبلیغاتی باید هدفمند باشد؛ یعنی کاربران با دیدن آن بدانند که این تبلیغ برای چه کسانی و چه کاری در نظر گرفته شده است در غیر این صورت تبلیغات در اینستاگرام بیهوده است. تبلیغ شما باید احساسات کاربران را تحریک کند چون آنها به اینستاگرام می آیند تا سرگرم شوند و هیچ کس به تبلیغی خشک علاقه ای نشان نمی دهد. بنابراین، برای تبلیغات در اینستاگرام باید همه ی جوانب از جمله نوع تبلیغ، صفحه انتخابی و کمپین تبلیغاتی نهایت توجه را اعمال کرد تا بتوانید به نتیجه مطلوب دست یابید.

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، کوچه مهری، کوچه سوسن یکم، پلاک 15 طبقه 4 واحد 9

Info@vajegostartv.com

021-22010070

0912-1553166