بیلبورد در مشهد

شما اینجا هستید : صفحه اصلی / بیلبورد در مشهد

قیمت اجاره بیلبورد در مشهد, بیلبورد نزدیک حرم امام رضا را به ما واگذار کنید تا با پرداخت مناسب ترین و معقول ترین هزینه ها بتوانید از مزیت چنین تبلیغات موثری بهره مند شوید. اطلاعات کامل در مورد شرایط و هزینه ی لازم به طور کامل در اختیار شما قرار داده می شود. نرخ اجاره ی بیلبورد در مشهد می تواند با توجه به شرایط و موقعیت متفاوت باشد، شما با بودجه ای که در ذهن دارید می توانید به راحتی گزینه ی مناسب را در اولویت قرار دهید.


سرمایه گذاری برای تبلیغات با بیلبورد در مشهد می تواند بیشترین بازده را به همراه داشته باشد، دلیل این امر آن است که شهر مشهد به ویژه در مناسبت های خاص بیشترین تراکم جمعیت را به خود اختصاص می دهد و این امر باعث می شود که تبلیغات  مد نظر بتواند بیشترین کارآمد را به همراه داشته باشد.


لازم به ذکر است که پس از تهران، شهر مشهد بیشترین هزینه را برای اجازه بیلبورد در مشهد به خود اختصاص داده ولی مطمئن باشید پرداخت هزینه ی زیاد ، ارزش آن را دارد. شما می توانید در یک بازه ی زمانی مناسب با معرفی محصولات و خدمات کسب و کار خود به راحتی به تنوع وسیعی از مشتریان بالقوه ی خود دست یافته و در ذهن آنها ماندگار شود، پس از آن می توانید به راحتی از سود حاصل از این نوع تبلیغات بهره مند شوید. اجاره بیلبورد در مشهد را جدی بگیرید تا بتوانید در یک مدت زمان مشخص، سود کلانی به دست آورید.

بیلبورد نزدیک حرم امام رضا


مناطق مختلفی برای اجاره بیلبورد در مشهد در این شهر موجود است، تردیدی نیست که اطراف حرم امام رضا دارای بیشترین تراکم جمعیت است و بیشترین پتانسیل را برای تبلیغات کارساز دارد. انتخاب منطقه ی مناسب جزو یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در این نوع از تبلیغ ها باید مد نظر قرار گیرد، یک منطقه ی نامناسب با کمترین تراکم انسانی، فقط هزینه ی صرف شده برای این منظور را به باد خواهد داد.  بیلبورد در مشهد می تواند با توجه به شرایط در راستای هر یک از موارد زیر انجام شود:

- بیلبوردهای تبلیغاتی

- تابلوهای تبلیغاتی پل های عابر

- پل های سواره رو

- استندهای تبلیغاتی

- لایت باکس ها

- تبلیغات برروی بدنه اتوبوس ها

- فضاهای تبلیغاتی ایستگاه های مترو

- لمپوست بنرها


از مهمترین مزیت بیلبورد نزدیک حرم امام رضا می توان به تاثیرات بسیار بیشتر ای نوع از تبلیغات اشاره کرد ولی بهره مندی از این نوع از تبلیغات هزینه های بیشتری را درخواست می کند، که ممکن است برای بسیاری از کسب و کارهای نوپا، مانع اصلی باشد. مناطق داخل شهری مهی برای درج تبلیغات  بیلبورد در مشهد  موجود است


هر کدام از این مناطق با توجه به شرایطی که برای تبلیغات بیلبورد در نظر دارند، هزینه ی متفاوتی درخواست می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید، راهنمایی لازم در اختیار شما قرار داده می شود.

تلفن صحافی : ۶۹ ۹۵ ۲۶ ۴۴ دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

بیلبورد در مشهد
بیلبورد
بیلبورد وکیل اباد
بیلبورد در مشهد
بیلبورد در مشهد
بیلبورد

قیمت اجاره بیلبورد در مشهد


قیمت اجاره بیلبورد در مشهد به فاکتورهای مختلفی وابسته است، هر یک از پارامترهای موجود می تواند به مقدار قابل ملاحظه ای در تعرفه ی نهایی تاثیر گذار باشد. همانطور که در بخش قبلی اشاره شده، شهر مشهد به دلیل پتانسیل بالایی که برای تبلیغات بیلبوردی دارد، معمولا هزینه های بسیار زیادی را در مقایسه با سایر شهر ها دریافت می کنند. اطلاعات کامل در مورد تعرفه اجاره بیلبورد در مشهد به طور کامل در اختیار شما قرار داده می شود، برای کب راهنمایی لازم می توانید با شمارهای موجود در اولین صفحه ی وب سایتمان با ما در تماس باشید.


در حال حاضر تبلیغات به دلیل داشتن تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت کسب و کارها توانسته است، توجه افراد زیادی را به سوی خود جلب کند، شما بدون در نظر گرفتن این ایتم نمی توانید در راستای موفقیت و پیشرفت کسب و کار خود پیروز باشید. رقبای شما به طور جدی در حال سرمایه گذاری در انواع مختلف از فرصت های تبلیغاتی هستند، هر چه بیشتر دیده شوید، به طور ویژه می توانید به مقدار بیشتر شناخته شوید و در اولویت قرار بگیرید. آیا می دانید بسیاری از کسب و کارهایی که اکنون توانسته اند جایگاه مطلوبی به دست آورده اند، به مقدار بسیار زیادی سود حاصل را به منظور تبلیغات صرف کرده اند.


پل هوایی تبلیغاتی در مشهد


پل هوایی تبلیغات در مشهد، با توجه به وجود پل های هوایی مختلف در این شهر دارای بیشترین تاثیر در بیلبورد در مشهد می باشد. بهره مندی از پل های هوایی به منظور دسترسی به تبلیغات بیلبوردی یک فرصت مطلوب در این شهر می باشد. پل های قرار گرفته در حومه درونی و بیرونی شهر می تواند موقعیت های مناسبی برای معرفی محصولات در نظر گرفته شود. یک تصویر شفاف برای معرفی برند خود انتخاب کنید تا بتوانید در کمترین مدت زمان، بیشترین سود را با دسترسی به مشتریان بالقوه به دست آورید.


تبلیغ در محیط باز ، به راحتی امکان دسترسی به تنوع بسیار زیادی از مشتریان را برای شما فراهم می کند و این امر می تواند به توسعه و رونق یافتن کسب و کار شما بسیار مطلوب باشد. از سوی دیگر لازم است که بگوییم که تبلیغات بیلبورد در مشهد جزو تبلیغات کم دردسر می باشد، شما فقط یک بار برای این نوع از تبلیغات هزینه صرف می کند و در یک بازه ی زمانی خاص می توانید شاهد مزیت آن باشید.


طرح گرافیکی روی بیلبورد را با دقت کافی انتخاب کنید، سعی کنید پیام مد نظر خود را به بهترین شکل معرفی کنید، در این صورت می توانید به راحتی، در ذهن مشتریان خود جا بگیرید. بعد از انتخاب موقعیت مناسب، این یکی از مهمترین پارامترهایی است که صاحبان کسب و کارها باید در تبلیغات محیطی در نظر بگیرند. رنگ انتخاب شده، پس زمینه موجود، طرح بهار رفته ، شعار نشر شده باید هماهنگی کافی با نوع محصولات مورد نظر داشته باشد.


بیلبورد به تنهایی ابزار بسیار موثری برای دسترسی به طیف زیادی از مشتریان می باشد، قرار دادن آگهی بر روی بیلبوردهای پرتردد می تواند یک راه چاره ی بسیار مناسبی برای معرفی محصولات باشد. هرچه می توانید در این مسیر موفق تر عمل کنید به مراتب می توانید بیشترین سود را به دست آورید. برای دریافت راهنمایی و اطلاعات  بیشتر با شمارههای موجود با ما در تماس باشید.


مزیت تبلیغات با بیلبورد در مشهد


تبلیغات بیلبورد در مشهد دارای مزیت های فوق العاده ای است به همین دلیل توانسته در حومه ی بیرونی و داخلی  شهرها همواره در اولویت قرار گیرد. از مهمترین مزیت تبلیغات بیلبورد در مشهد می تون به موارد زیر اشاره کرد:

- بدون دعوت

- بدون رقیب

- بالاترین بازگشت سرمایه

- فراوانی مطلب

- تاثیر گذاری مطلوب در خرید

- عدم زحمت


لازم به ذکر است که برای اینکه بتوانید از بیشترین مزیت تبلیغات بیلبورد در مشهد بهره مند شوید، بایستی اصول ویژه در نظر گرفته شود، از جمله مهمترین اصول می توان به انتخاب موقعیت مناسب و دیگری  ایجاد تصویر بیلبوردی تاثیر گذار می باشد. در نظر داشته باشید طرحی که برای معرفی محصولات و یا خدمات کسب و کار خود در نظر می گیرید، هر چه خلاق تر باشد به مراتب تاثیر گذاری بیشتری خواهد داشت. توصیه های ویژه ای برای دریافت بیشترین مزیت از تبلیغات بیلبوردی در دست است، کارشناسان ما می توانند اطلاعات کاملی را در این موضوع در اختیار شما قرار دهند. یک تصویر شفاف و خلاق می تواند به راحتی در ذهن مخاطب جا بگیرد. استفاده از نوشته های متنی بیشتر در چنین تبلیغاتی تحت هیچ شرایطی توصیه نمی شود.


برخلاف بیشتر گزینه های تبلیغات،؛ بیلبورد به عنوان یک تبلیغ مزاحم در نظر گرفته نمی شود و این امر توانسته تاثیرگذاری آن را به مراتب افزایش دهد. تقریبا 65 درصد از افراد بر این باور هستند که این نوع از تبلیغات همانند سایر فرصت های تبلیغاتی مکرر، روح و روان آنها را عذاب نمی دهد.


آیا تبلیغات بیلبورد در مشهد خاصی دارد؟


متاسفانه بله.  محدودیت با توجه به این موضوع که شهر مقدس مشه، یک شهر مذهبی می باشد و هر ساله تعداد های میزبان تعداد کثیری از زائران هستند، محصولاتی که در بیلبوردهای تبلیغاتی جاده می شوند،  باید مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد، این امر می تواند برای تبلیغ محصولات و خدمات برخی از شرکت ها مانعی بزرگی در نظر گرفته شود. با همه ی محدودیت هایی که دارد ، شهر مشهد به دلیل تراکم انسانی بسیار زیاد به ویژه در مراسم و روزهای خاص می تواند یک گزینه ی عالی برای تبلیغات بیلبوردی در نظر گرفته شود، پس اگر فرصت اجرای چنین طرح های را دارید ، غافل نمانید.

برای بهره مندی از بیلبورد در مشهد چه کار کنیم؟


همین اکنون می توانید با ما با شماره های موجود در تماس باشید، اطلاعات کامل در مورد موقعیت و تعرفه های درخواستی برای بیلبورد در مشهد در اختیار شما قرار داده می شود، با توجه به بودجه ی مد نظر می توانید مناسب ترین گزینه را در اولویت قرار دهید. 

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، کوچه مهری، کوچه سوسن یکم، پلاک 15 طبقه 4 واحد 9

Info@vajegostartv.com

021-22010070

0912-1553166