تیزر موشن گرافی

شما اینجا هستید : صفحه اصلی / تیزر موشن گرافی

ساخت تیزر موشن گرافی

افتخار تولید و ساخت تیزر های موشن گرافی برای شرکتها و ارگانهای مطرح کشور

دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

همراه : ۳۱۶۶ ۱۵۵ ۰۹۱۲ مهدی حاجی اسماعیلی

نحوه ساخت تیزر موشن گرافی به چه شکل است؟

در ابتدای این بحث می پردازیم به اینکه موشن گرافی نمونه ای دیگر از تیزرهای تبلیغاتی است که شباهت بسیار زیادی به انیمیشن دارد و در واقع یکی از پرطرفدارترین و پر مخاطب ترین رشته های هنر است که کاربرد بسیار زیادی در برند سازی و تبلیغات گسترده دارد. یکی از مهمترین مواردی که افراد را به ساخت تیزر موشن گرافی ترغیب کرده است پرداختن به جنبه های نمادین و سمبلیک است که به شخصیت های داستان شکل جدیدی را بخشیده است. در زمان ساخت تیزر موشن گرافی باید در نظر داشت که دارای انواع مختلفی است و مهمترین آنها ویدئو روال، ویدیو موشن، استاپ موشن، موشن گرافیک، اینفو موشن، انیمیشن و ... بوده است که هر یک از این موارد کاربرد خاص خود را دارد.

در زمان ساخت تیزر موشن گرافی باید ابتدا یک متن خام تهیه کرد و باید بدانید این مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است و زمان در آن نقش مهمی دارد و ایده بسیار خاص و ویژه خود را در این زمینه باید پیدا کنید و سپس متناسب با آن داستان و موضوع خود را بنویسید و طرح کلی از آن در دست داشته باشید. سپس تمامی محتویات لازم برای طرح نوشته شده و ایده های در نظر گرفته شده را تولید و فراهم می کنید و پس از آن باید به دنبال اجرا و حرکت بخشیدن صحنه ها بود و تمامی کارهای مربوط به آنها را به درستی و با جزئیات انجام داد. یکی از مهم ترین مزیت های تیزر تبلیغاتی موشن گرافی این است که برندها را برای همگان مطرح می کند و به تبلیغات جلوه تازه ای می بخشد و پیام را به صورت سریع به مخاطبان القا می کند.

کاربردهای ساخت تیزر موشن گرافی:

با توجه به اینکه برخی از ویدیو ها پیام و محتوا را به صورت متحرک و جان دار به مخاطب انتقال می دهد از آنها به عنوان موشن و یا تیزر موشن گرافی یاد می شود و این روش انتقال روشی مدرن و برخوردار از مزیت های بسیار زیادی است که می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن تاثیرات خاص خود را بر روی مخاطب بر جای بگذارد و مخاطبان زیادی را به سمت و سوی خود جلب کند. نکته قابل توجه این است که صنعت و حرفه موشن گرافی نقش زیادی در تبلیغات ایفا می کند و یکی از روش های مهم و پرکاربرد در جذب مخاطب ساخت تیزر موشن گرافی می باشد. یکی از مهم ترین کاربردهای ساخت تیزر موشن گرافی این است که نه تنها در تبلیغات تلویزیونی نقش عمده ای دارد بلکه در شبکه های اجتماعی و... تاثیر زیادی در تغییر دادن افکار عمومی دارد و همچنین این راه تبلیغ کالا و خدمات را بسی آسان تر می کند و توجه مخاطبان را به خود جلب می کند.

با توجه به اینکه رسانه ها نقش عمده ای در زندگی انسان ها دارد تیزر موشن گرافی با اینکه یکی از مدرن ترین رسانه های تصویری است که پیام را به ساده ترین شکل خود به مخاطب منتقل می کند یکی از ارزشمندترین خصوصیات آن جذابیت بسیار بالا و همچنین حجم کم می باشد و نکته ای که در ساخت تیزر موشن گرافی حائز اهمیت است این است که رنگ ها و تنوع ان می تواند جذابیت و کیفیت تیزر را دو چندان نماید. از مهم ترین کاربردهای تیزر موشن گرافی این است که برای متحرک ساختن آرم و لوگوی شبکه های تلویزیونی و.. مورد استفاده قرار می گیرد و از دیگر موارد در ساخت تیزر موشن گرافی این است که سناریوی آنها خلاقانه و متفکرانه است و در آنها از حرکات، تکنیک ها و روش های نوین و دشوار متحرک سازی گرافیکی استفاده می شود.

نکات مهم در زمان ساخت تیزر موشن گرافی:

به عبارتی می توان گفت تیزر موشن گرافیک نمونه ای از فیلم سازی است که برای تولید و ساخت ان از تصاویر گرافیک متحرک استفاده می شود که در این نوع از تیزرها دو هنر فیلم سازی و گرافیک با یکدیگر ترکیب شده و انتقال پیام به مخاطب را آسان می کند. تیزر موشن گرافی به گونه ای هستند که خلاصه و مفید می باشند و همچنین نشانه هایی از نماد و سمبل در آنها یافت می شود. از بارزترین ویژگی های تیزر موشن گرافی این است که به عناصری از جمله فرم، رنگ، بافت، ترکیب و ... توجه ویژه ای دارد و غالبا تصویر محور است.


می توانید بیشتر بخوانید: تیزر های موشن گرافیک و ساخت ویدیو های تبلیغاتی موشن جلوه ویژه ای به کسب و کار شما وارد می کند حتما صفحه ساخت تیزر موشن گرافی را مطالعه کنید.

یکی از مهمترین مواردی که در ساخت تیزر موشن گرافی دارای اهمیت است آن است که صداگذاری و افکت به کار گرفته شده در تیزر به صورت کاملا حرفه ای باشد و تمامی تصاویر موجود در تیزر موشن گرافی باید به صورت مدرن و به روز باشد. یکی از مهم ترین نکات در ساخت تیزر موشن گرافی این است که در کوتاه ترین زمان ممکن ساخته می شود و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و همچنین هزینه ساخت تیزر موشن گرافی نسبت به سایر تیزرهای تبلیغاتی پایین تر است و این خود باعث شده است که میل و رغبت و گرایش افراد به این تیزرها دو چندان شود. نکته قابل توجه این است که موشن گرافی بیشتر به تیزرهای تبلیغاتی، تیراژ، کلیپ های آموزشی و ... اختصاص یافته است.

با توجه به اینکه سایر تیزرها تاثیر عمیق تر و ماندگاری طولانی تری دارد اما تیزر موشن گرافی تاثیرگذاری آن سریع تر است حال آنکه ماندگاری و دوام تاثیر آن دارای محدودیت است. بنابراین تیزر موشن گرافی تکنیکی کم هزینه و آسان برای انتقال دادن پیام به مخاطب می باشد که از ترکیبی بسیار زیبا و جذاب برخوردار است و این خود یکی از دلایل داشتن محبوبیت در میان افراد است که مخاطبان از این طریق می توانند از تمامی لحظات خود بیشترین لذت را ببرند.

نکته: یکی از مهم ترین ویژگی های تیزر موشن گرافی این است که قابلیت تلفیق و ترکیب با سایر تیزرها و سبک های ویدیویی همچون واقعی، انیمیشن و... را داراست و از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد. نکته قابل توجه این است که هزینه ساخت این نوع تیزر بستگی به نوع تیزر موشن گرافی دارد و از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشند اما باید افراد در همه حال کیفیت تیزر را مد نظر قرار دهند و نکات دیگر در مراحل بعد ارزشمند می باشند.منبع: واژه گستر

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، کوچه مهری، کوچه سوسن یکم، پلاک 15 طبقه 4 واحد 9

Info@vajegostartv.com

021-22010070

0912-1553166