تیزر رئال انیمیشن

شما اینجا هستید : صفحه اصلی / تیزر رئال انیمیشن

ساخت تیزر رئال انیمیشن

افتخار تولید و ساخت تیزرهای رئال انیمیشن برای شرکتها و ارگانهای مطرح کشور

دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

همراه : ۳۱۶۶ ۱۵۵ ۰۹۱۲ مهدی حاجی اسماعیلی

تیزر رئال انیمیشن به چه صورت ساخته می شود؟

همانطور که میدانید دنیای تبلیغات دنیای گسترده ای است که رفتارهای متنوعی را در بر میگیرد یعنی به گونه ای است که حس کنجکاوی مخاطبان را ترغیب می کند و این خود موجب افزایش مخاطبان می شود.

تیزرهای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی می باشد که یکی از موثرترین آنها تیزر رئال انیمیشن است و مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است. ساخت تیزر رئال انیمیشن همچون دیگر انواع تیزر تبلیغاتی دارای مراحلی است که عبارت است از: پیش از تولید، تولید، پس از تولید. که در هر یک از این مراحل اصول و ضوابطی به کار گرفته می شود اما باید بدانید که مهم ترین و اصولی ترین مولفه در تولید تیزر رئال انیمیشن تهیه سناریو یا فیلمنامه، انتخاب بازیگران، فیلمبرداری، صداگذاری و ... می باشد.

ساخت تیزر تبلیغاتی که ترکیب و تلفیقی از فیلمبرداری در فضای واقعی و انیمیشن می باشد که به مراتب از تنوع بیشتری برخوردار است و توانسته است بیشترین مخاطبان را به سمت و سوی خود بکشاند و همچنین از قدرت تاثیرگذاری بیشتری نسبت به دیگر انواع تیزر برخوردار است.

یکی از مهمترین اصولی که در تیزر رئال انیمیشن در نظر گرفته می شود این است که برای ساخت ان از اشخاص حقیقی استفاده می شود چرا که باید عکس ها و فضای موجود جان دار باشند و تاثیر بیشتری بر روی مخاطب بر جای بگذارد.

چنانچه افراد به دنبال آن هستند که تیزر رئال انیمیشن بسیار موفق و حرفه ای باشد باید در این زمینه و پیش از ساخت آن با متخصصان و مشاوران مشورت صورت بگیرد و همچنین شرکت های معتبر که در ساخت این تیزرها مهارت خاصی دارند و افراد می توانند با صرف مناسب ترین هزینه بهترین و با کیفیت ترین تیزر را ارائه دهند و مانع بروز خسارت ها و ضررهایی از این دست شود.

نکات مهم در ساخت تیزر رئال انیمیشن:

همانطور که میدانید تیزر رئال انیمیشن نه تنها برای مشاغل گوناگون مورد اهتمام قرار می گیرد بلکه این نوع تیزرها به صورت واقعی و تلویزیونی هستند که در برخی مواقع به معرفی محصولات نیز می پردازد.

در زمان ساخت تیزر رئال انیمیشن باید اصولی را در نظر گرفت و رعایت کرد که یکی از مهم ترین آنها فیلمنامه است که باید با مدت زمانی که برای تیزر در نظر گرفته شده است مطابقت داشته باشد. یکی از نکاتی که باید در ساخت تیزر رئال انیمیشن در نظر گرفته شود این است که جملات موجود در آن پربار و موثر باشد که تاثیر آن بر روی مخاطب چشمگیر می شود و به همین سبب توصیه می شود که از جملات طولانی، نامفهوم و پیچیده خودداری شود چرا که دریافت پیام را برای مخاطب به تعویق می اندازد.

از دیگر نکاتی که باید در ساخت تیزر رئال انیمیشن در نظر گرفته شود این است بین صدایی که به گوش مخاطب می رسد و تصویری که در معرض دید مخاطب قرار می گیرد انسجام و هماهنگی خاصی برقرار می شود و تیزری موفق است که قدرت بسیار زیادی در ایجاد انسجام میان صدا و تصویر نمایان می کند.

مدت زمان پخش تیزر رئال انیمیشن باید در نظر گرفته شود به گونه ای که در زمان مشخص بتواند پیام را به مخاطب القا کند و همچنین باید ضمن ساخت این تیزرها از مواردی همچون گوینده ثابت، رنگ ثابت، نوشتار ثابت و... استفاده شود و این خود موجب می شود بیگانگی وی با تیزر کمتر شود.

از مهمترین موارد و نکات در ساخت تیزر رئال انیمیشن این است که چنانچه یک تیزر به صورت مجدد تکرار شود هزینه آن بسیار زیاد است اما این خود موجب ثبت آن در ذهن مخاطب می شود و بیننده بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرد؛

نکته قابل توجه این است این تیزرها به هر اندازه که تکرار شوند به همان مقدار مخاطب را تحت تاثیر قرار می دهد و به عبارتی برخی اوقات ممکن است زیاده روی و افراط در این کار نتیجه نامطلوب از خود برجای بگذارد. به همین سبب توصیه می شود در پخش این نوع تیزر به اصول آن توجه شود و در مواقعی که دلخواه مخاطب باشد تکرار شود.

مراحل ساخت تیزر رئال انیمیشن

مراحل ساخت تیزر رئال انیمیشن:

با توجه به اینکه تیزرهای تبلیغاتی با پیشرفت علم و ... خود دارای تحولاتی شده و به پیشرفت های قابل توجهی در این زمینه دست یافته است ساخت انواع تیزر تبلیغاتی یا به عبارتی تیزر رئال انیمیشن نیازمند به مراحلی است که عبارت است از:

- در مرحله نخست باید فیلمنامه ای تنظیم شود و تمامی جزئیات در آن قید شود.

- در مرحله بعد باید صداگذاری و تدوین مطابق با فیلمنامه تنظیم شود و انسجام و ارتباط عمیقی بین آن دو رعایت شده باشد.

- زمان پخش تیزرهای رئال انیمیشن یکی از اصول مهم است که باید در نظر گرفته شود و در مدت زمان مشخص تاثیر عمیق خود را بر روی مخاطبان بر جای بگذارد.

- توافق در مورد فیلمنامه با سفارش دهنده یکی از اصول مهم در زمان ساخت تیزر رئال انیمیشن است.

- یکی دیگر از مهم ترین مراحل ساخت این نوع تیزر انتخاب شرکت مناسب و با اعتبار برای این کار می باشد که این می تواند هم در صرف هزینه به فرد کمک کند و هم کیفیت تیزر را ارتقا بخشد.

- از مهم ترین اصول ساخت این نوع تیزر این است که در انتخاب بازیگران توجه شود مثلا هر بازیگری متناسب با نقشی که بر عهده گرفته است توانایی آن سنجیده شود.

- تهیه موسیقی متناسب با نوع تیز، که خود می تواند در جلب مخاطبان نقش موثری ایفا کند.

نکته: اینگونه تبلیغات نیازمند به دانش و تخصص ویژه ای است و همه افراد عادی نمی توانند وارد آن شوند بلکه باید صاحب خلاقیت و ابتکار باشند و نکته قابل توجه این است که این روش از تبلیغات تمامی افراد جامعه را در بر می گیرد. شایان ذکر است که تیزرهای رئال برای رده های سنی بالایی است و افراد در سنین مختلف می توانند از آن تیزرها پیام های دلخواه خود را برداشت نمایند.

با توجه به اینکه قیمت ساخت تیزر به ویژه تیزر رئال انیمیشن پروسه ای دشوار است و به عوامل مختلفی وابسته می باشد در واقع هر یک از تیزرها و هر یک از شرکت های تولید و ساخت تیزر با یکدیگر متفاوت هستند و قیمت آنها به صورت متفاوت و متغیر با یکدیگر می باشد.

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، کوچه مهری، کوچه سوسن یکم، پلاک 15 طبقه 4 واحد 9

Info@vajegostartv.com

021-22010070

0912-1553166