ساخت تیزر رئال

شما اینجا هستید : صفحه اصلی / ساخت تیزر رئال

مراحل ساخت تیزر رئال به عبارتی هر ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای باید در درجه نخست مخاطبان خاص و ویژه خود را شناسایی نماید و سپس متناسب با خواسته و نیاز آنان تبلیغات صورت بگیرد و رضایت افراد حاصل شود. یکی از نکات قابل توجه این است که در هنگام ساخت تیزر رئال باید به مفهوم خلاقانه آن توجه بسیار زیادی شود و همچنین در زمان اجرا اصول آن به طور صحیح رعایت شود

تیزر رئال به چه شکل ساخته می شود؟

در ابتدای این بحث باید بدانیم یکی از سنگ بناهای اولیه در رشد و توسعه کسب و کارهای موفقیت آمیز تبلیغات بوده است که افراد در این زمان برای جذب مشتری به روش های مختلف اقدام می کنند..

یکی از بهترین تکنیک ها برای جذب مشتری تیزرهای تبلیغاتی است که در واقع به عنوان یکی از روش های مدرن در این حیطه شناخته شده است. همانطور که اشاره کردیم تیزر تبلیغاتی خود دارای انواعی می باشد که یکی از آنها تیزر رئال است که با موفقیت زیادی در این راه همراه بوده است و توانسته اهتمام مخاطبان زیادی را به خود جلب نماید.

چنانچه بخواهیم به صورت گذرا به این مطالب بپردازیم اینگونه است که تیزر رئال در واقع به مجموعه تبلیغات واقعی و تلویزیونی گفته میشود که تمامی تبلیغات مربوط به محصولات را به صورت واقعی انجام می دهد.

به عبارتی می توان گفت تیزر رئال از رایج ترین و پرکاربردترین تیزرهای تبلیغاتی می باشد که در جذب مخاطب قدرت و تاثیر زیادی دارد و نکته قابل توجه این است که در زمان تولید تیزر رئال امکاناتی مورد نیاز است که فراهم شدن آنها به قدری زمان بر می باشد.

یکی از مواردی که توجه به آن حائز اهمیت است این است میزان تاثیرگذاری تیزر رئال بر مخاطبان به عوامل متعددی از قبیل کیفیت تولید آن تیزر و بازیگران و نحوه کار آنها بستگی دارد که کیفیت این نوع از تیزرهای تبلیغاتی چنانچه بالا باشد قدرت تاثیر گذاری آنها نیز بیشتر است. این نوع تیزر تبلیغاتی ساخت آنها به گونه ای است که تمامی ابعاد و جلوه های آن واقعی است و به همین سبب است که مخاطبان زیادی را به سمت و سوی خود جذب می نماید .

دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

همراه : ۳۱۶۶ ۱۵۵ ۰۹۱۲ مهدی حاجی اسماعیلی

ساخت تیزر رئال

انواع و مزیت های تیزر رئال:

با توجه به اینکه تیزر رئال از جمله تبلیغات کاملا واقعی است و یکی از ویژگی های مشترک آن با سایر تیزرها این است که همچون یک فیلم کوتاه دارای داستان و فیلمنامه می باشد و تنها مقصود آن رساندن پیام به مخاطب است. تیزر رئال خود دارای دو نوع است که عبارتند از:

- رئال

- رئال انیمیشن

هر یک از دو نوع تیزر رئال دارای مزایا و خصوصیات خاص و ویژه ای می باشد که هر یک از آنها برای مخاطبان خاصی آماده سازی و مطرح شده است. یکی از مهم ترین و بارزترین ویژگی های تیزر رئال این است که افراد بدون هیچگونه جلوه خاصی در مقابل دوربین قرار می گیرند و نقش خود را به خوبی ایفا می کند و نکته قابل توجه این است که این روش تبلیغات می تواند تمامی افراد جامعه به ویژه مخاطبان خاص و علاقه مند را مورد هدف قرار دهد.

یکی از مهم ترین خصوصیات تیزر رئال این است که افراد زیادی در تولید این نوع تیزر درگیر و هماهنگ هستند و فعالیت آنها به صورت گروهی است و به همین سبب است که هزینه های مربوط به تیزر رئال نسبت به دیگر انواع تیزر تبلیغاتی بیشتر است.

ساخت تیزر رئال همچون انواع دیگر ان در سه مرحله صورت می گیرد که پیش از تولید، تولید و پس از تولید می باشد که در هر یک از این مراحل اصول و برنامه های خاص آن صورت می گیرد اما علاوه بر موارد ذکر شده برخی اصول نیز به صورت مشترک میان آنها مورد توجه قرار می گیرد. این نوع تیزر در صورتی می تواند آثاری مثبت از خود بر جای بگذارد که هدف ویژه مخاطبان را شناسایی کند و متناسب با نیاز و خواسته آنها تبلیغات را در نهایت کیفیت انجام دهد و نگاه مخاطبان را به خود جلب نماید.

مراحل ساخت تیزر رئال

مراحل ساخت تیزر رئال:

با تکیه بر اینکه تیزر تبلیغاتی و به ویژه تیزر رئال دارای قدرت تاثیرگذاری شگرفی بر روی مخاطبان می باشد از این رو زمان تعیین شده ای برای آنها انتخاب شده است که در حالت استاندارد و معمولی آن بین 15 تا 50 ثانیه است و در این صورت است که کیفیت آن تیزر حفظ شده است. نکته قابل توجه این است که عوامل و موارد زیادی در ساخت تیزر رئال و بالا رفتن کیفیت آن نقش دارد که در واقع از جمله مراحل آن به شمار می رود که عبارتند از:

- در ابتدا باید اهداف و نیازهای مشتری و مخاطب شناسایی شود و ایده پردازی خلاقانه و متفکرانه در آن زمینه صورت گرفته باشد.

- تهیه سناریوی گویا مختص گروه مربوط به تولید و اطلاع رسانی آن به مشتری

- استفاده از عوامل و افراد مجرب و حرفه ای که در پشت صحنه فعالیت دارند از جمله کارگردان، تصویربردار، طراح صحنه و لباس، صدابردار و....

- اصلاح رنگ مربوط به تمامی قسمت ها و بخش های آن و توجه به آیتم های گرافی

ساخت موسیقی مناسب با تیزر رئال که با آن تناسب داشته باشد.

چنانچه بخواهیم مروری بر تیزر رئال داشته باشیم به این صورت به ذکر مطالب می پردازیم که رئال در لغت به معنای واقعی است و زمانی که برای تیزرهای تبلیغاتی به کار برده می شود اینگونه است که تیزر رئال بر اساس واقعیت و در فضای واقعی و با بهره از روش ها و اصول خاص و واقعی ساخته می شوند.

از این رو باید بدانیم تیزر رئال با تولید فیلم سینمایی تفاوت چندانی ندارد و همانگونه که برای ساخت فیلم سینمایی نیاز به عوامل متعدد از قبیل کارگردان، نویسنده، بازیگر، فضای مناسب و ... بوده است برای ساخت این تیزرها نیز باید به این موارد توجه شود. نکته قابل توجه این است که مدت زمان این دو با یکدیگر متفاوت است مثلا فیلم سینمایی در زمان طولانی تری مورد تماشا و توجه مخاطبان قرار می گیرد. بنابراین دو عامل مهم که در ساخت و تولید تیزر رئال نقش مهم و اساسی دارد که تجهیزات و امکانات مورد استفاده و عوامل متخصص در این زمینه می باشد و در این صورت است که میتواند نتایج و بازخورد مناسبی را از خود برجای بگذارد.

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، کوچه مهری، کوچه سوسن یکم، پلاک 15 طبقه 4 واحد 9

Info@vajegostartv.com

021-22010070

0912-1553166