طراحی و تولید انواع سررسید 1400

چاپ همه نمونه سررسید های زیر بصورت اختصاصی برای سال 1400 امکان پذیر می باشد

تلفن صحافی : ۶۹ ۹۵ ۲۶ ۴۴ دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

همراه : ۳۱۶۶ ۱۵۵ ۰۹۱۲ مهدی حاجی اسماعیلی

افتخار تولید سررسید های ارزان برای شرکتها و ارگانهای مطرح کشور

در این بخش نقل قول از سایت Vajegostar.com برای تقویم رومیزی:

تقویم رومیزی، امروزه به عنوان یکی از پرکاربردترین مدل های تبلیغاتی برای صاحبان کسب و کار حائز اهمیت فراوانی است و به عنوان یک ابزار آگاهی دهنده در زندگی افراد نقش پر رنگی را ایفا می کند و باعث می شود تا افراد در زندگی روزمره دقیق تر عمل کنند، که این دقت و نظم در کار منجر به هرچه بهتر انجام شدن آن می شود.
زمانی که سال نو در راه باشد، همه به دنبال آگاهی از تعطیلات و روز های این سال جدید هستند که این امر سبب شده که بهترین گزینه از سوی شرکت ها برای تبلیغات در پایان سال باشد و به دلیل اینکه همیشه در مرض دید است کمک شایانی به برندینگ و شناخته شدن برند شما می کند.

سررسید ارزان

آیا به دنبال خرید سررسید ارزان قیمت هستید؟ آیا می دانید چه مواردی در نرخ هزینه سررسید تاثیر گذار می باشد؟ آیا می دانید برای خرید سررسید های ارزان 1400 از کجا باید اقدام کنید؟ سررسید دفتری می باشد که در آن اطلاعاتی در خصوص اتفاقاتی که در طی یک سال به وقوع می پیوندد ثبت و نمایش داده می شود که اغلب افراد با توجه به نیاز خود این دفتر را به قصد ثبت موضوعات اقتصادی، حماسی، سیاسی، اجتماعی، مذهبی و ... خریداری می کنند.

با توجه به اینکه استفاده از این محصول بسیار مورد توجه و انتخاب مخاطبان و کاربران واقع می باشد شاهد تولید و چاپ انواع سررسیدهای متنوعی از جمله دستیار مهندس، دانش آموزی، صنعتی، اروپایی، حسابداری، پزشکی و ... می باشیم که افراد می توانند بر اساس سلیقه و تنوع پسند خود مناسب ترین گزینه را در اولویت های خرید قرار دهند. سررسید ها بر اساس شرکت های تولیدی در انواع طراحی های مختلفی به چاپ میرسند و هر سررسید از نظر محتوایی شامل چند بخش می باشد که از جمله محتوای داخلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- صفحات داخلی سررسید

- انواع صفحه بندی سالنامه بر اساس تاریخ سررسیدها هفتگی

- سررسید روزانه

- سررسید روزشمار با پنج شنبه و جمعه باهم

- سررسید دو روز شمار

در ادامه مقاله در خصوص چاپ سررسید اختصاصی ارزان و قیمت ارائه شده بر این محصول صحبت خواهیم کرد لطفا تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

چاپ سررسید اختصاصی ارزان

چاپ سررسید اختصاصی ارزان با توجه به افزایش نیازهای مردم به خصوص شرکت های خصوصی، نیمه خصوصی، ارگان های مختلف کشور، کارخانه ها و ... به منظور تشکر و قدردانی از مشتریان و کارکنان بسیار رونق یافته است.

با فرا رسیدن سال جدید اغلب ارگان ها با ثبت سفارش چاپ سررسید ارزان در طرح مورد پسند این محصول را به عنوان یکی از هدایای بسیار نفیس و جذاب در نظر گرفته و این محصول را در بهترین کیفیت و با طراحی بسیار شیک تهیه می کنند.  شرکت های تولیدی براساس سفارش مشتریان در انواع طرح ها با سبک مختلفی به چاپ سررسید ارزان می پردازند که شما نیز می توانید با انتخاب مناسب ترین شرکت این محصول را به تعداد مورد نیاز سفارش و تهیه نمایید. سررسیدها به دو بخش اختصاصی و عمومی تقسیم شده و تفاوت هایی بین این دو سررسید مشاهده می شود:

سررسید اختصاصی: سررسیدهای اختصاصی بر اساس سفارش مشتری در اندازه ها و با توجه به نوع سلیقه شخصی تولید میگردد سفارش این محصول در تعداد بالا بسیار اقتصادی بوده و خدمات آنها کاملا مختص یک مجموعه و یک برند خاص می باشد و قابل استفاده دیگر مجموعه و مشاغل نمی باشد. جلد سررسیدهای اختصاصی کاملا رنگی با متن دلخواه و طرح مشتری انتخاب و اجرا می گردد.

سررسید عمومی: سررسید هایی هستند که در تعداد بسیار انبوه با نشان تجاری در طرحهای مختلف و بدون نام عرضه میگردند و اغلب کسب و کارها برای سفارش سررسید اغلب از این نوع سالنامه های استفاده می کنند. با خرید سررسید ارزان 1400 عمومی نام و نشان تجاری خود را بر روی آن ثبت و مورد استفاده قرار می دهند.

قیمت سررسید 1400

قیمت سررسید 1400 در چه نرخی می باشد؟ چه عواملی در مشخص کردن نرخ هزینه سررسیدهای 1400 موثر می باشند؟ آیا می توان سررسید ارزان 1400 را به صورت اینترنتی خریداری نمود؟

همانطور که میدانید سررسیدها به عنوان محصولات تبلیغاتی نقش بسیار مهمی را در معرفی خدمات و محصولات شرکت ها و ارگان های مختلف کشور دارا می باشد و اغلب شرکت ها با سفارش اختصاصی این محصول با صرفه ترین هزینه می توانند خدمات خود را تبلیغ و مورد نمایش مخاطبان و کاربران قرار دهند. که در این میان نوع چاپ سررسیدهای اختصاصی تاثیر قابل توجهی در قیمت این محصول دارد که معمولا به سه روش زیر به چاپ می رسد:

چاپ اختصاصی کامل سررسید: در این روش صفحه های تبلیغاتی به درخواست مشتری به چاپ میرسد هم چنین تمامی صفحات و جلد نیز به شکل اختصاصی طراحی می گردد.چاپ اختصاصی روی جلد و اضافه نمودن صفحه های تبلیغاتی: در این روش بر اساس خواست مشتری چند صفحه تبلیغاتی مطابق نظر فرد تهیه و درون سررسید افزوده می گردد.چاپ اختصاصی تنها روی جلد: در این روش از چاپ داغکوب و طلاکوب یاسیلک استفاده شده و از لوگو یا شماره تلفن مشتری بر روی سررسیدها استفاده می گردد.

سررسید 1400

اگر به دنبال خرید سررسید ارزان 1400 هستید می توانید از وب سایت پیش روی خود اقدام نموده و این محصول را در طراحی خاص به بهترین شکل و نرخ هزینه بسیار پایین تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

شرکت ما به عنوان یکی از تولیدی سررسید ارزان با انواع مختلف در سایزهای متنوع از معتبرترین و محبوب ترین عرضه کنندگان شناخته شده است شما نیز میتوانید با خرید سررسید ارزان از وب سایت ما نهایت رضایت را داشته باشید. در صورتی که تعداد درخواست سررسید تان بسیار می باشد می توانید چاپ اختصاصی کامل سررسید را انتخاب کنید در غیر این صورت انتخاب این روش توصیه نمی شود.شرکت ما تمامی سعی خود را در زمینه تولید سررسیدهای متفاوت با توجه به نیازهای مشتریان خود به کار می برد.

سررسید ارزان 1400

همانطور که در بخش های قبلی نیز ذکر کردیم سررسید ها در انواع طرح ها با رنگ و سایز مختلفی تولید و به چاپ میرسند که هر تولید کننده ای بنا بر سلیقه شخصی خود سایزهای مختلفی را برای سررسیدها یا همان سالنامه ها قرار داده و اغلب به منظور اینکه در تولید این محصولات ضایعات کمتری داشته باشند از سررسید هایی نظیر سررسید رقعی، سررسید وزیری، سررسید رحلی، سررسید جیبی و سررسید پالتویی استفاده می کنند. که در کنار داشتن سایز بسیار مناسب و محبوب ز قیمت اقتصادی و به صرفه ای نیز برخوردار می باشند.

سررسیدهای رحلی اغلب مورد استفاده مدیران واقع بوده و این امر به دلیل داشتن فضای یادداشت برداری بیشتر در مقایسه با سررسیدهای وزیری بوده و هم چنین سایز این محصول از آچار کمی کوچک تر می باشد. سررسیدهای رقعی نیز نسبت به وزیری کوچکتر می باشند. 

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، کوچه مهری، کوچه سوسن یکم، پلاک 15 طبقه 4 واحد 9

Info@vajegostartv.com

021-22010070

0912-1553166