استرابورد

شما اینجا هستید : صفحه اصلی / استرابورد

استرابورد چیست؟

همراه : ۳۱۶۶ ۱۵۵ ۰۹۱۲ دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

بیلبورد های تبلیغاتی دارای زیر شاخه های متنوعی می باشد که عبارتند از استرابورد، لمپست، پل هوایی، و لایت باکس می باشد این چند مورد که ذکر شد از مهم ترین بیلبورد های تبلیغاتی می باشند. ما در این مقاله به بررسی استرابورد، قیمت استرابورد تبلیغاتی، و ابعاد استرابورد ها می پردازیم.

استرابورد: در واقع می توان گفت که یک نوع بیلبورد تبلیغاتی می باشد که در ابعاد کوچک تر و دارای راحتی نصب می باشد. درگذشته شهرداری از آن برای اطلاع رسانی و کار های فرهنگی از آن استفاده می کرد. امروزه با افزایش قیمت بیلبورد های تبلیغاتی شرکت ها برای تبلیغ محصولات خود از استرابورد استفاده می کنند.

مزایای استرابورد تبلیغاتی

سریع النصب بودن: استرابورد ها نوعی از بیلبورد های تبلیغاتی در ابعاد کوچک می باشند که در کنار خیابان ها نصب می شود. یکی از ویژگی های بسیار مهم این نوع بیلبورد های تبلیغاتی، سریع النصب بودن آن می باشد.

ابعاد استرابورد: بیلبورد های تبلیغاتی در کنار اتوبان ها بیشتر مورد استفاده می باشد .به دلیل ابعاد بزرگی که دارند . اما استرابورد به دلیل ابعاد مناسب تر از بیلبورد تبلیغاتی به راحتی در هر مکانی قابل نصب می شد.

اجاره استرابورد: اجاره استرابورد نسبت به اجاره بیلبورد قیمت مرقوم به صرفه تری دارد. و شرکت ها می توانند با هزینه ای کمتر محصولات خود را تبلیغ کنند.

در زاویه دید بودن: یکی از ویژگی های استرابورد زاویه دید پایین تر می باشد که در راستادی دید رانندگان در خیابان ها شهری می باشد. بیلبورد تبلیغاتی بیشتر در آزاد راه ها نصب می شود. این ویژگی باعث کارایی بیشتر و اثر بخشی تبلیغات می شود.

استرابورد تبلیغاتی

قیمت استرابورد تبلیغاتی

تعداد بالا در معابر: یکی از ویژگی مهم این سازه تعداد بالای آنها می باشد که در سطح شهر خیابان ها و معابر وجود دارد . و باعث افزایش قدرت این رسانه تبلیغاتی شده است.

شکل ظاهری: شکل ظاهری استرابورد اگر به درستی نصب شود باعث ایجاد زشتی در فضای شهری نمی شود بلکه باعث زیباتر شدن آن نیز می شود.

از دیگر ویژگی های استرابورد تبلیغاتی: عدم محدودیت دید فضای شهری با نصب استرابورد به دلیل ابعاد کوچک آن، می تواند یک منبع درآمدی برای شهرداری ها جهت استفاده از فضا های خالی شهر در زمینه تبلیغات می باشد، صرفه جویی در مصرف برق استرابورد به دلیل ابعاد کوچک تر نیاز کمتری به لامپ دارد در مقایسه با بیلبورد های تبلیغاتی، این استرابورد می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی در سطح شهر باشد.

ابعاد استرابورد: ابعاد استرابورد ها می تواند 4*3 متر می باشند. ارتفاع این سازه ها از سطح زمین 6 متر می باشد. و به طوری طراحی شده است که در راستای دید سرنشینان خودرو ها می باشد.

قیمت استرابورد تبلیغاتی: قیمت استرابورد تبلیغاتی بستگی به نوع استرابورد، کیفیت استرابورد، تعداد استرابورد، با نصب یا بدون نصب در نظر گرفته می شود. قیمت استرابورد تهران از 4 میلیون تومان شروع می شود و 6 میلیون 600 ادامه دارد. می توان گفت قیمت استرابورد در مقایسه با بیلبورد بسیار پایین تر می باشد.

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، کوچه مهری، کوچه سوسن یکم، پلاک 15 طبقه 4 واحد 9

Info@vajegostartv.com

021-22010070

0912-1553166